ZAREZERWUJ

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO "NA WIATR"

Tiffi Boutique Hotel współpracuje z wypożyczalnią sprzętów wodnych Agencji Żeglarskiej “Na Wiatr”, która zlokalizowana jest przy tarasie hotelowym. Wypożyczalnia oferuje czarter jachtów sportowych, wyposażonych w silniki o dużej mocy, skuterów wodnych oraz komfortowych łodzi spacerowych, doskonałych na rodzinny wypoczynek na wodzie. Miłośnicy prędkości i adrenaliny mogą skorzystać także z holowania na nartach wodnych, wakeboardzie i dmuchańcach. Niezapomnianą atrakcją będzie również rejs jachtem żaglowym po najpiękniejszych zakątkach jeziora Ukiel.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NICE BAY WAKEPARK

Na jeziorze Ukiel, a dokładnie w Zatoce Miłej (5 min jazdy rowerem od Tiffi Boutique Hotel) usytuowany jest Nice Bay Wakepark, oparty o dwusłupowy system Primus Duo. Amatorzy sportów wodnych takich jak wakeboard bądź narty wodne znajdą tam wyciąg w kształcie elipsy, której obwód ma około 400 metrów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PLANETA FORMY SQUASH & GYM

OSiR Squash & Gym to profesjonalna sala treningowa, oraz nowoczesne korty do gry w squasha i sauna. To wszystko do dyspozycji od wczesnych godzin porannych, aż do północy i co najważniejsze z urzekającym widokiem na jezioro Ukiel – 3 min spacerem od Tiffi Boutique Hotel. Polecamy jako idealne miejsce na codzienny trening, relaks czy niebanalne spędzenie wolnego czasu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to obiekt, na terenie którego zlokalizowano kilkanaście boisk sportowych i całoroczną halę do siatkówki plażowej. Miłośnicy sportów zespołowych mają do dyspozycji w pełni wyposażone i bezpłatne areny do siatkówki plażowej (11 boisk w obiekcie przy ul. Kapitańskiej 23, 2 boiska przy ul. Olimpijskiej 1 oraz 1 boisko przy ul. Sielskiej 38) i boisko do koszykówki (ul. Kapitańska 23)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MAZURY GOLF & COUNTRY CLUB

W odległości 10 km od Tiffi Boutique Hotel zlokalizowane jest pole golfowe klasy mistrzowskiej Mazury Golf & Country Club. Różnorodność ukształtowania terenu pola autorstwa Martina Hawtree oraz jego nietuzinkowa lokalizacja sprawiają, iż jest ono niezwykle interesujące dla graczy – zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AREOKLUB WARMIŃSKO MAZURSKI

Tylko 6 min jazdy samochodem dzieli Tiffi Boutique Hotel od Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego, którego bazą jest lotnisko na olsztyńskich Dajtkach. Aeroklub dysponuje pokaźnym zapleczem samolotów, szybowców i spadochronów, które prawie przez cały rok, zdolne są zabrać w powietrze osoby, poszukujące nieszablonowych przeżyć.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ